O nas

Efektywność, Skuteczność, Nieszablonowość, Profesjonalizm.

Odważymy się stwierdzić, że nie ma na świecie bardziej aktualnej wiedzy i praktyk na temat tego, jak nauczyć się: zamian, skuteczności, sprawczości, osiągania i dobrego stanu. Od ponad 8 lat wspieramy w podnoszeniu skuteczność. Specjalizujemy się w pracy na procesie. Realizujemy autorskie programy

 

Wdrażając zmiany, łączymy obszar systemowy, procesowy (operacyjny) z emocjonalnym wpływem zmiany. Wspieramy menadżerów zarówno w obszarze narzędzi operacyjnych jak i w obszarze emocjonalnym w skutecznym przeprowadzaniu zmian, co znacznie zwiększa odporność jednostki, zespołu i organizacji.

Nasze przekonanie:
Świadomi liderzy = wyższe zyski w firmie.

Zespół Indygo

zespół

Marta Bielecka

Prezes / Doradca Strategiczny / Mentor / Coach / Change Manager

Z wykształcenia ekonomistka. Zawód wykonywany: PRZEDSIĘBIORCZYNI od 2006 roku, CZŁONKINI ZARZĄDÓW międzynarodowych firm, odpowiadająca za: sprzedaż, marketing i rozwój biznesu. Dyplomowany: FACYLITATOR, TRENER, COACH, Absolwentka programu rozwojowego Yale University. DORADCZYNI BIZNESU (specjalizująca się w doradztwie strategicznym MSP, rozwoju biznesu i sprzedaży).

18 lat przeprowadzała zmiany w takich firmach jak: Grupa BMW, Grupa ING, General Motors, Siemens
16 lat przedsiębiorczyni angażująca się w różne projekty biznesowe
7 lat prowadzi procesy rozwojowe i sesje coachingowe, mentoringi menedżerskie, doradztwo biznesowe (2000 godzin przeprowadzonych sesji coachingowych)

Mateusz Bielecki

Project Manager / International Senior Konsultant / Tech Specialist

Z wykształcenia ekonomista. Student ostatniego roku studiów magisterskich, dwóch kierunków: ekonomia i zarządzanie biznesem, Adam Smith Business School at Glasgow University w Szkocji.

Zawód wykonywany: menedżer projektów międzynarodowych w branżach: IT, produkcja, rozrywka, usługi doradcze; na rynku Amerykańskim i Europejskim.

Języki: polski (ojczysty), angielski (C2), niemiecki (B2), hiszpański, ukraiński

3 lata prowadzenia projektów

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością sprawdzimy w czym i na jakich zasadach możemy Ci pomóc.

Doradztwo i rozwój przedsiębiorczości i zarządzania.

Kontakt